איתור נזילות בתוך הבית

בדיקת דירה ובית לפני השכרה

אחת מבעיות האינסטלציה הנפוצות ביותר בעולם היא בעיה של נזילת מים. מדובר גם באחת מהבעיות ההרסניות ביותר במידה והיא לא מטופלת בזמן.

אם קיים חשש שיש נזילת מים בביתכם מומלץ מאוד לפנות למאתר נזילות מומחה או חברה לאיתור נזילות בהקדם על מנת שיוכלו לאתר את הנזילה במידה וקיימת ולטפל בה.

נזילות מים בדירה – איך זה קורה?

בלאי

בחלק גדול מהפעמים, הגורם לבעיה הוא פיצוץ בצנרת כתוצאה מבלאי ולכן ההמלצה היא להחליף את הצנרת בבית אחת ל-15 שנה. בדרך כלל זו תקופת הזמן שאנחנו מחליטים להחליף קצת את העיצוב בבית ורוצים לשנות את הריצוף – אז מקום הדבקת ריצוף, מומלץ מאוד לשבור את הריצוף הקיים, לטפל בצנרת ולהחליפה.

נזילה בדירה הסמוכה

גם לשכנים שלנו (במקרים בהם אנחנו מדברים על בתים משותפים) יכולה להיות השפעה על שגרת החיים שלנו. נזילה שקרתה דווקא אצל השכנים יכולה לפגוע בנו.

חשוב להבין במקרים אלו, הטיפול צריך להיות על חשבון השכנים! בדרך כלל טיפול זה מכוסה ע"י חברות הביטוח ולכן צריך לבדוק האם יש כיסוי.

בעיות איטום

איטום לקוי עלול לגרום לחדירה של מים ולהביא בעצם למצב של נזילה. כמו בכל דבר, לאיטום יש בלאי וצריך להחליפו אחת לכמה שנים, על אחת כמה וכמה במצבים בהם הוא לא הותקן כפי שצריך – קבלנים רבים מנסים לחסוך בחומרי האיטום (בשל מחירם היקר) והחסכון הזה בסופו של דבר פוגע בנו – הדיירים.

מומלץ לבדוק את איטום הבית לפני שנכנסים אליו על ידי בדיקות הצפה ובדק בית.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest