איתור נזילות בפתח תקווה – כיצד הוא עובד?

איתור נזילות מים בפתח תקווה והסביבה

הידרוצ'ק מספקת שירותי איתור נזילות באיזור פתח תקווה ומרכז הארץ, עם מאות לקוחות ממליצים ומאות מקרי איתור שעברו בהצלחה.

אנו עובדים עם הציוד המתקדם והאיכותי ביותר הקיים בשוק וזאת במטרה לספק שירות מקצועי ותחרותי.

אנו עובדים עם לקוחות פרטיים, עסקיים וחברות הביטוח.

צרו איתנו קשר לקבלת הצעה משתלמת במיוחד.

איתור נזילות בפתח תקווה נעשה על ידי בעלי מקצוע מיומנים, שהינם בעלי ניסיון רב ובידיהם מכשור מתקדם ומשוכלל. במאמר הבא נבחן כיצד עובד מאתר נזילות בפתח תקווה, באילו כלים הוא משתמש, ומהם היתרונות של השירות.

מדוע צריך מכשור מתקדם לאיתור נזילות

כאמור, איתור רטיבות בפתח תקווה מתבצע בעזרת מכשור מתקדם, כמו מצלמה טרמית ופרוטימטר, שעליהם נרחיב בהמשך. ככלל, מדובר במכשירים המרחיבים ומעמיקים את החושים של בן האדם, באופן שהחושים הרגילים אינם יכולים לעשות. לדוגמא, כאשר העין נתקלת בקיר היא אינה יכולה לראות דרכו ולכן לא ניתן לדעת היכן בדיוק נמצאת הנזילה בצנרת העוברת בקירות הבית, אולם מצלמה תרמית יכולה לעשות זאת. דוגמא נוספת: לעיתים ישנם קולות טפטוף עקב הנזילה אולם הם כה קלושים עד שהאוזן אינה מסוגלת לשמוע אותם, אולם בעזרת מכשיר אקוסטי המגביר את הרגישות ניתן להבחין בקיומה של נזילה ובאזורה.

בימים עברו מכשור כזה לא היה קיים. לכן, איתור נזילות בפתח תקווה הסתמך בעיקר על הניסיון העשיר של בעל המקצוע ועל האינטואיציה הבריאה שלו. לאחר שהחליט בעל המקצוע שאכן ישנה נזילה, וזיהה פחות או יותר את מקורה, היה צורך להגיע אליה – למשל בעזרת שבירה של קירות, רמת אריחים וכדומה. הבעיה היא שמכיוון שהאיתור אינו ממש מדויק, היה צורך לעיתים לבצע עבודות נרחבות מאוד של שבירה והרס, רק על מנת להגיע בסופו של דבר אל המקור. כך, הפרויקט היה מלכלך, מורכב וגם יקר מאוד – לא רק עבור העבודות המבוצעות אלא גם לתיקון הנזקים שהן גרמו. 

לעומת זאת, בימינו המכשירים המתקדמים בהם משתמש מאתר נזילות בפתח תקווה, מאפשרים לזהות באופן מדויק מאוד את מקור הנזילה, הרבה לפני ששוברים קירות ורצפות. הדבר מקטין למינימום את הנזקים שייגרמו ואת היקף העבודות הנדרשות לצורך הגעה אל מקור הנזילה, מה שמתבטא כמובן בעלויות שמשלם הלקוח, ברמת הטרדה הנגרמת לו ובעוגמת הנפש על הנזקים לבית או לדירה.

איתור נזילה במצלמה טרמית לתיקון נקודתי של הנזילה

דרך העבודה של מאתר נזילות

איתור נזילות בפתח תקווה מתבצע בשלבים סדורים וברורים. התהליך מתחיל בשיחת הטלפון שלכם אל בעל המקצוע ישאל אתכם מספר שאלות לגבי מהות הבעיה. לדוגמא, האם אתם מבחינים בנזילה בעין, האם רואים מים מטפטפים ומחלחלים, האם יש כתמים או טיח מתקלף בקירות, האם יש רטיבות העולה מהרצפה, האם שומעים קולות טפטוף, האם יש ריהוט עץ שנרקב, כמה זמן אתם ערים לבעיה, וכן הלאה. 

לאחר מכן מאתר נזילות בפתח תקווה יגיע אליכם הביתה בזמן שקבעתם מראש. בשלב הראשון יבחן איש המקצוע את הדירה, כמובן בדגש על האזור הבעייתי, ובעזרת ניסיונו והבנתו ייתכן שיוכל לומר במהירות היכן בעצם טמונה הבעיה ומה יש לעשות. יחד עם זאת, במקרים רבים יהיה צורך לעבור אל השלב הבא, שהוא שימוש באמצעים מתקדמים לאיתור נזילות. לאחר שהמקור אותר יסביר לכם איש המקצוע על הבעיה ומהותה, ומה יש לעשות כדי לפתור אותה, ויספק לכם דו"ח מקצועי ברור ומקיף. במידה שמדובר גם בבעל מקצוע האמון על תיקון נזילות, יהיה ביכולתו גם לספק את הפתרון – בין אם באותו היום או במועד אחר.

כלים מתקדמים לאיתור נזילות

איתור רטיבות בפתח תקווה עשוי להתבצע בעזרת מכשירים משוכללים שונים, ובראשם המצלמה הטרמית. מדובר במצלמה היודעת לראות את רמת האנרגיה שפולטים גופים, חפצים וחומרים מסוימים. גם למים יש חתימה אנרגיה מיוחדת שהינה שונה מהסביבה הקרובה, בין אם יש מסביבם אוויר, בטון או חומרים אחרים. המצלמה מסוגלת "לראות" את האנרגיה שנוצרת עקב טמפרטורות שונות, ומכאן שביכולתה להציג תמונה של הימצאות רטיבות באזור מסוים.

מדוע הדבר כה חשוב? לדוגמא, ייתכן מצב בו יש רטיבות הניכרת על נקודה מסוימת בקיר, אך בעצם מדובר במים המחלחלים באופן אופקי או אנכי. לכן אם נשבור את הקיר בדיוק בנקודה הרטובה רק נגרום נזק ולא נגיע אל המקור. לעומת זאת, המצלמה הטרמית תראה לאיש המקצוע על הצג היכן בדיוק מתחילה הרטיבות להצטבר.

דוגמא נוספת למכשיר משוכלל בוא משתמש מאתר נזילות בפתח תקווה הינו הפרוטימטר. מכשיר זה שנקרא גם מד לחות משמש למשל בבדק בית שמתכוונים לקנות מיד שנייה. בבתים כאלו, לעיתים קרובות נראה המצב תקין, בעיקר לקונים שאינם בעלי מקצוע מומחים, אולם מתחת לפני השטח עשויות להסתתר בעיות רטיבות. באמצעות מד לחות ניתן להבין אם רמת הלחות בדירה הינה תקינה, או שמא היא גבוהה מזו המצופה בדירה בלי נזילות. במקרה שנמצא לחות גבוהה, ניתן לפעול לתיקונה וכמובן לפעול מול המוכר בדרישה להפחית את עלויות התיקון ממחיר הדירה, או להתנות את המכירה בתיקון הבעיה.

עוד דוגמא למכשיר נפוץ המשמש בעת איתור רטיבות בפתח תקווה, הינו הסיב האופטי. למעשה מדובר במצלמה זעירה המותקנת בקצהו של צינור דק, אותו ניתן להשחיל לתוך הצנרת הקיימת. אחד השימושים היותר שכיחים בסיב האופטי הוא כשקיימות בעיות במערכת הביוב של הבית או הבניין. מכיוון שחלק גדול מהצנרת עוברת בתוך קירות, מתחת לרצפות ומתחת לקרקע, הדרך להגיע אל הבעיה ולצפות בה היא בעזרת השחלת הסיב האופטי אל תוך הצנרת. כך ניתן לראות על הצג האם ישנם שברים וסדקים בצנרת, האם יש הצטברות של פסולת הגורמת לסתימה, האם ישנם שורשי עצים החודרים אל המערכת, וכדומה.

מעבר לכך, איתור נזילות בפתח תקווה עשוי להתבסס על מכשירים נוספים, החל בשימוש בגז לאיתור סדקים בצנרת ועד למכשיר אקוסטי המגביר את קולות הטפטוף. לפרטים נוספים בנושא ולהזמנת מאתר נזילות בפתח תקווה, הנכם מוזמנים לפנות אל מומחי איתור הנזילות של הידרוצ'ק.

קבלו הצעת מחיר משתלמת עוד היום

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם