איתור נזילות בכפר סבא

איתור נזילות מים בכפר סבא ובאיזור השרון

הידרוצ'ק מספקת שירותי איתור נזילות בכפר סבא והסביבה עם מאות לקוחות ממליצים ומאות מקרי איתור שעברו בהצלחה.

אנו עובדים עם הציוד המתקדם והאיכותי ביותר הקיים בשוק וזאת במטרה לספק שירות מקצועי ותחרותי.

אנו עובדים עם לקוחות פרטיים, עסקיים וחברות הביטוח.

צרו איתנו קשר לקבלת הצעה משתלמת במיוחד.

איתור נזילות בכפר סבא הוא שירות נפוץ וחיוני בקשת רחבה של מצבים, החל בבעיות רטיבות ברורות וגדולות יחסית ועד למצב של חשד בלבד במים המחלחלים בדירה או בבית. בשורות הבאות נבחן מספר מצבים שבהם כדאי לפנות אל מאתר נזילות בכפר סבא, ונראה מדוע השירות כה חיוני.

 

מצבים שונים של רטיבות

למעשה, רטיבות עשויה להופיע בכל אחד מחלקי הדירה, החל במרתף, דרך עליית הגג, התקרה, הרצפות, הקירות וכן הלאה. מקורה של הרטיבות יכול להיות בבעיות ונסיבות שונות, למשל מי גשמים המחלחלים בדרך בעיות איטום בגג, סתימה של המרזב, בעיית איטום של קירות או רצפות, סתימה בצנרת הביוב, תקלה בצנרת העוברת בקירות הדירה ומגיעה למכשירי הקצה, מי המחלחלים מהקומה שלמעלה מחדר השירותים והאמבטיה, וכן הלאה. 

את הקריאה לשירותי איתור רטיבות בכפר סבא יש לבצע בהקדם האפשרי, לאור סימנים מסוימים המעידים על רטיבות. לדוגמא, אם ראיתן שבאזור מסוים של הקיר החל הטיח להתקלף מסיבה לא ברורה, ואפילו אם הרטיבות עצמה אינה בדיוק ניכרת.

איתור נזילה במצלמה טרמית לתיקון נקודתי של הנזילה

כמו כן, אם החלו להופיע על גבי הקיר כתמים צהבהבים וירקרקים, וכמובן אם מופיעים כתמים רטובים. בנוסף, לעיתים רואים עלייה קפילארית של מים המחלחלים דרך הרצפות למעלה על הקירות, ומאידך לעיתים מבחינים שרכיבי עץ בעליית הגג מתחילים להתבלות במהירות. מעבר לכך, ישנם סימנים מאוד ברורים כמו קולות טפטוף המגיעים ממקומות שאינם נראים לעין, וכמובן רטיבות משמעותית שיכולה להגיע עד כדי הצפה.

 

רטיבות שמגיעה מהשכנים

יחסי שכנות טובים שווים את משקלם בזהב, זאת יודע כל אחד. ואולם, היחסים הקרובים גם מייצרים לעיתים חילוקי דעות וסכסוכים, ואחת הסיבות הנפוצות היא חדירה מים מהדירה שלמעלה בבנייני מגורים. במצב זה, לא פעם מתחילים שני הצדדים להאשים זה את זה, כאשר איש אינו מוכן לקחת את האחריות וטוען שמקור הבעיה הוא בדירה של שכנו. הזמנת שירותי איתור נזילות בכפר סבא יכולה לסיים את הסאגה במהירות ובקלות, כאשר איש המקצוע יסביר הכין בדיוק נמצאת הבעיה ומכאן מי האחראי על תיקונה, ואף יספק לכם דו"ח ברור המבהיר את העניינים.

 

רטיבות וסירחון מהביוב

מאתר נזילות בכפר סבא עשוי להידרש גם במקרה של נזילה תת קרקעית המגיעה ממערכת הביוב, המחברת את הבית אל המערכת הציבורית. מדובר בצנרת ובחיבורים שונים היוצאים ממכשירי הקצה בבית, בדגש על השירותים אך גם ממכונות כביסה ועוד.

במערכת זו זורמים לא רק מים אלא גם חומרים מוצקים, החל בניירות טואלט ומגבונים ועד לשומנים או פריטים שנפלו בטעות אל האסלה. ההצטברות של חומרים אלו בצנרת מייצרת עוד ועוד לחץ, דבר העלול לגרום לבסוף לסדיקה ושבירה של חלק כזה או אחר. כעת מתחילים לחלחל מים באזורים שונים של סביבת הבית, הריחות אינם נעימים, ויש צורך לתת מענה במהירות.

 

איתור נזילה שאינה נראית לעין

העיקרון החשוב של איתור נזילות בכפר סבא , הוא שלאיש המקצוע יש את היכולות ואת הכלים המאפשרים לגלות בעיות שלא ניתן לראות בעין בלתי מזוינת. כפי שראינו בדוגמאות שלעיל, מקור הנזילה יכול להיות מאחורי קיר, מעל לתקרה, מתחת למרצפות וכן הלאה, ולכן יש להיעזר בכלים מתקדמים כמו מצלמה תרמית, מד לחות, מכשיר אקוסטי וכדומה – שבעזרתם ניתן לגלות באופן מדויק את מקור הרטיבות ואף את חומרת הבעיה. לפרטים נוספים בנושא ולהזמנת שירותי איתור רטיבות בכפר סבא, הנכם מוזמנים לפנות אל המומחים של הידרוצ'ק

קבלו הצעת מחיר משתלמת עוד היום

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם