איתור נזילות בירושלים

איתור נזילות מים בירושלים והסביבה

הידרוצ'ק מספקת שירותי איתור נזילות באיזור ירושלים והסביבה עם מאות לקוחות ממליצים ומאות מקרי איתור שעברו בהצלחה.

אנו עובדים עם הציוד המתקדם והאיכותי ביותר הקיים בשוק וזאת במטרה לספק שירות מקצועי ותחרותי.

אנו עובדים עם לקוחות פרטיים, עסקיים וחברות הביטוח.

צרו איתנו קשר לקבלת הצעה משתלמת במיוחד.

תפקידו של מאתר נזילות בירושלים הוא לבחון מהו מקור נזילת המים בבית פרטי, בדירה, במשרד או בכל מבנה אחר. לפעולה זו יש חשיבות רבה במגוון רחב של מצבים, וכמובן שמטרתה היא להביא בסופו של יום לתיקון הבעיה ומניעת הישנותה.

למה בכלל צריך מאתר נזילות?

לכאורה, איתור נזילות בירושלים יכול להתבצע באופן עצמאי. כל שצריך לעשות הוא רק להסתכל על כתמי הרטיבות, העובש, הטיח המתקלף או הטפטוף ומייד להבין היכן נמצאת הנזילה. יחד עם זאת, העדויות לקיומה של נזילת מים בבית או בדירה אינן יותר מרמז (חשוב) אודותיה, אולם הן אינן מספרות תמיד על מקום הימצאו של המקור, על אופי הבעיה ועל חומרתה.

כך למשל, ישנן לעיתים נזילות תת קרקעיות אשר מקורן במערכת הביוב המקשרת את הבית אל  המערכת הציבורית. על מערכת זו ישנם עומסים רבים היוצרים בלאי ועלולים לגרום בסופו של דבר לנזילה או לפיצוץ. על הגורמים האלו נמנים בין היתר חומרים קשים העוברים במערכת ומצטברים בה, וכן שורשים של עצים החודרים אל הצנרת, מתעבים וסודקים אותה. כמובן שהמקורות לנזילות אלו, המתבטאות לעיתים ברטיבות העולה דרך הרצפה ואל הקירות, אינם גלויים לעין ובלי אמצעים מיוחדים אי אפשר לגלותם.

ישנן גם נזילות רבות בבית או בדירה שאינן תת קרקעיות. לדוגמא, ייתכן שמקור הבעיה היא כשל בעבודות האיטום שבוצעו בקירות, בגג או ברצפות, ייתכן שהמקור הוא חיבורים של צנרת העוברת בתוך הקירות, צנרת שמתחת לרצפה, דליפה מחדר האמבטיה או השירותים של השכן מלמעלה ועוד. גם נזילות כאלו אינן ניתנות להבחנה בעין בלתי מזוינת, ויש לקרוא למי שמבצע איתור רטיבות בירושלים עם אמצעים מיוחדים.

ומדוע הדבר כה חשוב?

איתור נזילות בירושלים הינו חיוני לשמירה על איכות החיים והבריאות, ולהימנעות מנזקים ההולכים ומחמירים. למרבה הצער, יש אנשים הסבורים כי נזילה שהחלה ולא תתוקן תסתדר מעצמה בדרך פלא כלשהי. אולם האמת היא שמרגע שהחלה נזילה הנזקים שלה רק יחמירו עם הזמן. הנזק יכול להתחיל פשוט בכתמים צהובים, ירוקים או חומים הנראים על הקירות, דבר הפוגע במראה האסתטי של הדירה ונותן בה תחושה מוזנחת ולא מטופלת, שגם משפיעה על איכות החיים וההרגשה של הדיירים – בין אם הם הבעלים או השוכרים.

בנוסף, ככל שהזמן חולף כך ממשיכה הבעיה שגרמה לנזילה מלכתחילה להישאר, ואף להתגבר, דבר המתבטא בהחרפה של הנזילה. כעת, מאחר שישנו הצטברות של רטיבות ממושכת כבר מתחילים להופיע חיידקים, עובש ופטריות הנישאים באוויר, למשל עם המזגן או המאוורר, והם אינם בריאים לנשימה – בעיקר למי שמערכת הנשימה שלו רגישה כמו הסובלים מאסתמה, ילדים וקשישים.

כמו כן, מה שהחל כרטיבות קלה עלול לחלחל ולהגיע על לריהוט העשוי מעץ, כמו דקים, ארוניות, כורסאות וכדומה, ולגרום להם נזקים. במקרים חמורים במיוחד הרטיבות והלחצים שאינם מטופלים מצטברים עד כדי פיצוץ והצפה, ו/או נוצרים נזקים למרכיבים הבסיסיים של המבנה עצמו.

איתור נזילות הוא הוצאה נכונה ומשתלמת

הניסיון מראה שככל שדוחים את הפנייה אל מאתר נזילות בירושלים כך הנזקים של הרטיבות ילכו ויצטברו. בסופו של דבר, ההתנהלות היותר נבונה וחכמה היא לקבל שירותי איתור רטיבות בירושלים מוקדם ככל הניתן, ובכך לחסוך את הנזקים, את הפגיעה באיכות החיים, וכן את ההוצאות המיותרות על תיקונים שנעשים מורכבים ומקיפים יותר ככל שהנזק מחמיר. אם גם אתם זקוקים לשירותי איתור נזילות בירושלים, הנכם מוזמנים לפנות אל המומחים של הידרוצ'ק, שישמחו לתת מענה מקצועי לאיתור הבעיה ופתרונה על הצד הטוב והאמין ביותר.

קבלו הצעת מחיר משתלמת עוד היום

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם