איתור נזילות בהרצליה

איתור נזילות מים בהרצליה ובאיזור השרון והמרכז

הידרוצ'ק מספקת שירותי איתור נזילות באיזור הרצליה והסביבה עם מאות לקוחות ממליצים ומאות מקרי איתור שעברו בהצלחה.

אנו עובדים עם הציוד המתקדם והאיכותי ביותר הקיים בשוק וזאת במטרה לספק שירות מקצועי ותחרותי.

אנו עובדים עם לקוחות פרטיים, עסקיים וחברות הביטוח.

צרו איתנו קשר לקבלת הצעה משתלמת במיוחד.

במרבית המקרים, מאתר נזילות בהרצליה נקרא על ידי בעלי בתים, דירות, משרדים, בניינים משותפים וכדומה, אשר יש בהם בעיות רטיבות, בין אם בצנרת הפנימית או במערכת הביוב החיצונית למבנה. יחד עם זאת, איתור נזילות בהרצליה הוא גם שירות נחוץ ונדרש עבור אנשים המעוניינים לקנות בית מיד שנייה ועל ידי בעלי נכסים המעוניינים להשכיר אותם. בשורות הבאות נספר על שירותים אלו.

איתור רטיבות עבור בתים ודירות להשכרה

כידוע, שוק הדיור בהרצליה הינו דינאמי מאוד ובתים ודירות רבים עומדים להשכרה. יחד עם זאת, ישנם בתים שבהם התגוררו לאורך שנים הבעלים, או דירות שבהם התגוררו לאורך תקופה ארוכה שוכרים קבועים, וכעת הם מתפנים ויש להשכירם לדיירים חדשים. אחת השאלות המרכזיות היא כמובן דמי השכירות שאותם ניתן לגבות עבור המגורים בדירה. הסכומים נגזרים ממגוון רחב של פרמטרים, ואחד החשובים שבהם הוא מצבה הפיזי והתקין. על מנת לוודא את המצב יש לבצע בדק בית, כאשר מאתר נזילות בהרצליה נותן מענה לכל סוגיית מצב תשתיות האינסטלציה.

מדובר בבדיקות המבוצעות באמצעות מכשור מתקדם, החל במצלמה טרמית ועד למד לחות אלקטרוני, אשר מספקים תמונה מקיפה ומדויקת של מצב תשתית האינסטלציה, הצנרת, הכלים הסניטרים וכדומה. בדיקות אלו עשויות  להוביל למספר מסקנות. לדוגמא, ייתכן שבמהלך איתור נזילות בהרצליה לא יתגלו כל ממצאים, כלומר המצב תקין לחלוטין, וכך יידע בעל הנכס שביכולתו לגבות את דמי השכירות הרצויים על הדירה.

לעומת זאת, ייתכן שיהיו ממצאים המראים כי ישנן בעיות קלות בתשתית, ואפילו רטיבות קלה פה ושם, ובעל הנכס יוכל להחליט האם הוא משקיע בתיקון, מה הסיכון אם לא יעשה זאת, ולעשות את שיקולים הכלכליים בכל הקשור לעלויות התיקונים מול שכר הדירה שניתן לגבות. לבסוף, במידה שהתגלו בעיות רטיבות ותשתית חמורות, יוכל בעל הנכס לתקנן מבעוד מועד ולחסוך לעצמו תיקונים יקרים בהרבה עקב נזקים חמורים.

איתור נזילות לפני קניית דירה

איתור רטיבות בהרצליה הינו שירות נפוץ ונדרש עבור קוני דירות. כמעט תמיד מדובר בדירות מיד שנייה אולם חשוב להדגיש שלבדק בית יש יתרונות ומשמעות גם בקניית דירה מקבלן. זאת מאחר שלאורך תקופה מוגבלת יש אחריות קבלן על מרכיבים שונים של המבנה, כולל מערכת האינסטלציה, ואם מגלים בעיות בה הרי שעלות התיקון היא על הקבלן.

ולגבי דירות יד שנייה, אחת הבעיות המרכזיות בהן היא שלאנשים מהשורה את הידע המקצועי או הכלים לגלות את טיבו האמיתי של הנכס מבחינת מצבו הפיזי. לשם כך יש להזמין בין היתר מאתר נזילות בהרצליה, אשר יבצע את הבדיקה המקיפה. בדיקה זו יכולה להעלות כמה מסקנות. ראשית, ייתכן שלא יימצאו כל ליקויים בתשתיות ומכאן שהקונה יכול להיות בטוח ורגוע שיקבל תמורה הולמת לכספו. שנית, ייתכן שיימצאו ליקויים בדרגת חומרה כזו או אחרת.

במקרה זה יוכל הקונה להחליט לסגת לחלוטין מהרכישה, לאור הבנה שמדובר ב- "חתול בשק". לעומת זאת, הוא יוכל לגשת עם הדו"ח שסופק לו וממצאיו אל בעל הנכס ולסכם עימו שבטרם החתימה על החוזה יתוקנו כל הליקויים בתשתית המים של הבית או הדירה המוצעים למכירה. מאידך, ביכולתו להצביע על עלויות התיקונים ולדרוש כי אלו יופחתו מהמחיר המבוקש על הנכס.

פנו לגורם מקצועי

ניתן להבין כי לבדק הבית לפני השכרת או קניית נכסים יש חשיבות עצומה מבחינה כספית. על כן, יש לבצע איתור נזילות בהרצליה בעזרת גורם מקצועי, מנוסה, אמין ומומלץ כמו הידרוצ'ק.

 

לשירותי איתור נזילה נוספים חזור לעמוד הבית >

קבלו הצעת מחיר משתלמת עוד היום

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם