איתור נזילות בהוד השרון

איתור נזילות מים בהוד השרון והסביבה

הידרוצ'ק מספקת שירותי איתור נזילות באיזור הוד השרון והסביבה עם מאות לקוחות ממליצים ומאות מקרי איתור שעברו בהצלחה.

אנו עובדים עם הציוד המתקדם והאיכותי ביותר הקיים בשוק וזאת במטרה לספק שירות מקצועי ותחרותי.

אנו עובדים עם לקוחות פרטיים, עסקיים וחברות הביטוח.

צרו איתנו קשר לקבלת הצעה משתלמת במיוחד.

מתגוררים בהוד השרון? חושדים שיש לכם נזילה בבית או במשרד? אם כן, חשוב שתפנו אל מאתר נזילות הוד השרון המחזיק בניסיון רב ושברשותו מצויים הכלים המתקדמים ביותר לאיתור מדויק של הנזילה, ללא נזקים מיותרים למבנה ותכולתו.

לשמור על איכות החיים ועל הבית

איתור נזילות בהוד השרון הוא שירות חשוב ביותר, אליו יש לפנות בהקדם בכל עת שישנו חשד או ודאות לרטיבות בלתי רצויה בבית. יש להבין כי נזילות ורטיבות יכולות להיווצר עקב שורה ארוכה של גורמים ונסיבות, למשל עקב חלחול מים מהגג בגלל בעיה בניקוז, חלחול מים דרך מרווחים במפתחי החלונות, עבודות איטום לקויות שנעשו בקירות חיצוניים, ועבודות טיוח לקויות בקירות פנימיים.

כמו כן, מקור הבעיה יכול להיות בצנרת מיושנת של מערכות האינסטלציה בבית, בחדירת מים שמקורם בחדר האמבטיה, בצינורות שנסדקו, נסתמו או התפוצצו, בחלקי חיבור של צינורות שהתבלו והתרופפו, ועוד הרשימה ארוכה.

יחד עם זאת, התוצאה של כל אלו היא דומה מאוד: פגיעה משמעותית באיכות החיים ואף במבנה. כך למשל, אפילו נזילה קלה של מים המחלחלים מאזור הגג אל חלקם העליון של הקירות, יכולה להביא ליצירת עובש, כתמים והתקלפויות שאינם נעימים לעין. כמו כן, פטריות, נגיפים וחיידקים נישאים באוויר הדירה, וביחד עם ריחם הרע גם פוגעים בבריאות.

בנוסף, בעיות רטיבות יותר חמורות, והן בהחלט נוטות להחמיר עם הזמן ללא טיפול, כבר עלולות לגרום לפגיעה בתכולת הבית הרגישה ובעיקר זו העשויה מעץ. ואילו בעיות רטיבות חמורות במיוחד אף עלולות לגרום לנזקים המגיעים למבנה עצמו. איתור רטיבות בהוד השרון הוא הצעד הראשון והחשוב בדרך לפתרון.

איתור נזילה במצלמה טרמית לתיקון נקודתי של הנזילה

איתור נזילות גם בצנרת חוץ

מלבד האמור לעיל, מאתר נזילות בהוד השרון עשוי בהחלט להידרש גם במצבים של נזילה ממערכת ביוב חיצונית. מדובר במערכת היוצאת מכלי הסניטריה בבית, לרבות השירותים, המוליכה את המים ומוצקים שבהם אל מערכת הביוב הציבורית. גם במערכת זו יכולות להיות סתימות ונזילות, ומטבע הדברים הן תת קרקעיות.

לדוגמא, ייתכן שעקב הצטברות של שומנים, שיערות, ניירות טואלט, חפצים שנזרקו לאסלה וכדומה, הצנרת הלכה ונסתמה עם השנים, דבר היוצר בסופו של דבר בעיית שימוש בכלי הסניטריה שנוטים לעלות על גדותיהם, על כל המשתמע מכך מבחינת הריחות הלא נעימים. כמו כן, מערכת הביוב נוטה להיסתם, להיסדק ולנזול עקב שורשי עצים שחודרים אליה בהדרגה, וכך נוצרים מצבים של ריחות רעים מאוד העולים מחצר הבית. איתור נזילות בהוד השרון נותן מענה גם לסוגיה זו.

איתור רטיבות וסכסוכי שכנים

שירותי איתור רטיבות בהוד השרון נדרשים לא פעם על מנת לסיים סכסוכים מרים בין שכנים. אחת הדוגמאות הבולטות לכך הם מצבים שבהם רטיבות מסתמנת על תקרת החדר בבית, אשר מעליו נמצא חדר האמבטיה והשירותים של השכן. לא פעם, השכנים ממאנים לקחת אחריות ולשאת בהוצאות התיקון, בטענה שמקור הבעיה הוא אחר ומצוי באחריות המתלונן. אכן, המקור של מרבית בעיות הרטיבות בבתים הוא נסתר מהעין, ובכל מקרה מצריך התבוננות של בעל מקצוע, כולל שימוש במכשור רגיש ומתקדם המסוגל "לראות" רטיבות היכן שעין אנוש אינה מסוגלת. 

באמצעות הזמנת השירות ניתן לגלות במדויק אם מקור הנזילה אכן מהקומה שלמעלה, לקבל לידיכם דו"ח מקצועי ומפורט, לגשת עימו אל השכן ולשים סוף לחילוקי הדעות. למעשה, דברים אלו נכונים לגבי בעיות רטיבות רבות בבניינים משותפים, כאשר לא פעם מתברר שהכשל מצוי באזור שבאחריות וועד הבית ולכן אינכם צריכים לשאת בהוצאות לבדכם.

לשירותי איתור נזילה נוספים חזור לעמוד הבית >

קבלו הצעת מחיר משתלמת עוד היום

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם