איתור נזילה בצנרת על ידי בדק בית

איתור נזילות בבתים פרטיים

לפני רכישת בית או נכס חדש תמיד יש לנו את החששות שמשהו עלול "לצוץ" לנו לאחר קניית הנכס. אחת הבעיות הנפוצות והמסוכנות יותר שעלול ליפול עלינו הם בעיות וליקויי נזילות בצנרת.

בדיקה אחת חשובה במיוחד יכולה לחסוך לכם את הכאב ראש העתידי שעלול לנחות עליכם משום מקום – בדיקת בדק בית.

בין אם אנחנו מדברים על דירה למגורים, להשקעה או כל נכס כזה או אחר, חשוב מאוד שלא לפסוח על תקלות או ליקויים נסתרים ובדיוק לשם כך קיימת בדיקת בדק בית לאיתור ותיקון תקלות וליקויים בצנרת הבית.

קיימות כמה וכמה בעיות אשר קשורות לעניין הרטיבות אשר עלולות להוביל אתכם להוציא כסף רב עבור תיקונים בעתיד. מלבד הכסף, נכנס כאן עניין חוסר הנוחות לחיות במבנה עם לקות בעניין האיטום או הצנרת שכן עלול להוביל לבעיות בריאותיות לשוהים בנכס, בעיות אסתטיות, בעיות למבנה עוד.

יתרונות בדיקת בדק בית ורטיבות

אז איך אנחנו יכולים לאתר נזילה בצנרת הבית על ידי בדיקת בדק בית ולמה זה באמת כל כך חשוב לנו לפני רכישת דירה?

פשוט מאוד. ללא הבדיקה, יש סבירות גבוהה מאוד כי תקלות במערכת המים והאינסטלציה שלכם רק יתעצמו. טיפולים שטחיים לא עושים את העבודה בצורה האופטימלית בהתאם לבעיה ולכן בעתיד בעיות אלה רק ירעיפו עלינו קשיים רבים בטיפול הבעיה.

מנזקים שטחיים בצנרת שיכלנו לפתור בצורה מהירה, נוכל להגיע למצבים של תיקוני איטום, קירות, ריצוף ועוד.

מצאתי את בית חלומותיי.. מה עליי לעשות?

אוקיי, אז מצאתם את בית חלומותיכם ואתם רוצים כבר להכנס לבית. לפני כן עצרו. כל עוד אתם לא יודעים בוודאות מה קורה בתוך (עמוק בתוך) הדירה מומלץ לכם לחכות עם הכניסה לבית.

בדיקת רטיבות כחלק מבדיקת בדק בית, אשר נעשית ע"י מאתר נזילות מקצועי תוכל להבטיח לכם שקט תעשייתי בכניסה לבית. על מנת למנוע נזקים עתידיים מומלץ להזמין מאתר נזילות אשר יגיע לבדוק את הצנרת באמצעות מצלמה תרמית כדי לוודא שהכל מתנהל כהלכה.

איתור נזילות כחלק מבדק בית יבטיח לכם שקט בכמה היבטים:

  • תקינות צנרת
  • קירות
  • בעיות איטום
  • ביוב

לפני שבוחרים את החברה שתעשה לכם את בדק הבית, בדקו שהיא אכן מבצעת בדיקה לאיתור נזילות בצנרת, בדיקות איטום, ביוב ועוד.

אתרו את הנזילה לפני כולם

לזמן יש פקטור משמעותי בגילוי הנזילה. ככל שתאתרו את הנזילה מוקדם יותר תמזערו את הנזקים בצורה משמעותית. אם רכשתם דירה מקבלן ואתם נמצאים בשנת הבדק שלכם, תיקון הנזילה יהיה על הקבלן ולכן מומלץ לבצע תמיד את הבדיקה בכניסה לנכס או במהלך השנה הראשונה לכניסה.

באמצעות הבדיקה אשר תתבצע באמצעות מצלמה תרמית, תוכלו לזהות מוקדי רטיבות בצורה קלה, פשוטה וככל שזה יקרה מוקדם יותר, עלות התיקון תהיה קטנה יותר.

אני מזמין אתכם ליצור איתי קשר לייעוץ ללא התחייבות.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest